Przejdź do treści

Wiwat maj, trzeci maj!

Z okazji 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja klasa 2E pod kierunkiem nauczycielki historii – pani Agnieszki  Flis, przygotowała akademię patriotyczną. Uczniowie przedstawili tło historyczne oraz najważniejsze postanowienia pierwszej w Europie konstytucji. Prezentacja została wzbogacona oprawą muzyczną z wykorzystaniem utworów Fryderyka Chopina, co nadało wydarzeniu wyjątkowy charakter. Była to interesująca i wartościowa lekcja historii.

Przejdź do treści