Przejdź do treści

Mistrzostwa Powiatu Otwockiego

W dniu 27.05.2026 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w lekkiej atletyce. Zawody odbywały się w Kołbieli. Młodzież rywalizowała w biegach na 100, 400 i 800m, skoku w dal, pchnięciu kulą oraz w sztafetach 4x200m. Sztafeta dziewcząt ukończyła na 2 miejscu, a chłopców na 3. Medalowe miejsca wywalczyli: Natalia Pastuła🥈, Mateusz Lis🥈 oraz Wojciech Kowalczyk🥇. Zarówno drużyna chłopców jak i dziewcząt zdobyła 3 miejsce w Powiecie🏆🥉 Gratulujemy!!!

 

Przejdź do treści